business preprava

Potrebujete zabezpečiť dopravu pre jednu osobu? Cestujete vy alebo vaši vrcholoví zamestnanci za prácou? My to zariadime!

parallax background

Čo vám vieme ponúknuť?

Pri preprave jednotlivcov alebo malej skupiny ľudí do 7 osôb dbáme najmä na ich komfort, bezpečnosť a diskrétnosť. Doprava s Dominiqom je vždy profesionálna a na vysokej úrovni.

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme pohodlnú prepravu na miesto určenia. Maximálne pohodlie, súkromie a presné načasovanie sú pre nás priorita. Už žiadne únavné šoférovanie, problémy s parkovaním či obavy o technický stav vozidla. Nechajte sa odviesť a využite čas počas cesty efektívnejšie.

Bezpečný dojazd do cieľa, presné načasovanie a príjemne strávená cesta sú zaručené vďaka našim skúseným a diskrétnym šoférom, o ktorých sa dočítate aj v referenciách.

Máte na nás otázky alebo špeciálne požiadavky? Radi si vás vypočujeme a pripravíme vám ponuku šitú na mieru, či už vyžadujete vyšší štandard prepravy, alebo napríklad anglicky hovoriaceho šoféra.

Pre koho je business preprava určená?

Osobnú prepravu využívajú zákazníci pri rozličných situáciách ako:

  • pracovná stretnutie, obchodné rokovania,
  • služobná cesta,
  • preprava dôležitej osoby,
  • rodinné udalosti (napr. svadba)
  • a ďalšie.

Tak kam to bude?

Napíšte nám o vašej ceste/akcii viac. Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku a zariadime, aby aj cesta bola príjemným zážitkom.

Referencie